Ankara Vidanjör Telefon : 0538 207 06 16

Rögar Temizleme Ankara

Rögar Temizleme Ankara

Rögar temizleme Ankara; evlerinizin, işletmelerinizin rögar tıkanıklıklarını gidermek amacıyla hizmet vermektedir.

Bilindiği gibi halk içinde hemen herkes, kanalizasyon sistemine giriş yapabilmek amacıyla tasarlanmış bu bacalara "logar" demektedir. Oysa bu kelime Fransızca kökenli olup, doğrusu "rögar"dır.

Rögarlar; pis ve atık su sistemi olan kanalizasyonlarda oluşan sorunlara müdahale edebilmek amacıyla tasarlanmış dikey ve dairevi çukurlardır.

Üzerleri "rögar kapağı" denilen daire şeklindeki parçalar ile kapatılıp koruma altına alınmıştır.

Kanalizasyon hattı, yeraltından birçok hanenin ya da işletmenin atıklarını alacak şekilde uzantılara sahiptir.

Bu uzantılar, daha büyük ve hacimli ana arterlere bağlanarak yoluna devam eder.

Rögar temizleme Ankara olarak; sorunlarınızı çözmek için yeterli tecrübeye ve ekipmana sahibiz. Hizmet verirken 7/24 acil durumlara müdahale edecek şekilde organize olduk.

Rögar Temizleme

Rögar temizleme hizmeti verirken; duruma göre taşınabilir santrifüj pompaları, parça kırıcı veya vakumlama ile tahliye eden robotlar, hava ve su basıncı ile işlem yapan kompresör makineleri kullanıyorken, duruma göre de ağır ve güçlü ekipman içeren vidanjörlerimizi kullanmaktayız.

Ankara Rögar Temizleme

Vidanjör makineleri çeşitli donanımlara sahiptir. Şebeke içine yüksek basınçlı hava ve su vererek tıkanıklıkları gidermenin yanısıra, vakumlama özelliği ile tıkanıklığa neden olan atıkları çekerek dışarıya almayı sağlar.

Ekipmanın önemli bir öğesi olan tankerler de, atıkları tahliye etmek için kendi bünyesinde depolama yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Vidanjörler; sistemdeki tıkanıklığı çözdükten sonra basınçlı su ile temizleyerek, sağlıklı şekilde çalışmasını sağlar.

Rögar temizleme çalışmalarımızda sahip olduğumuz teknik donanımları, en hızlı ve sağlıklı çözümler yaratacak şekilde kullanmaya çalışıyoruz.

Köy, kasaba gibi küçük yerleşim alanlarında gelişmiş bir kanalizasyon sistemi olmadığı için bazen taşınabilir küçük ekipmanlar ile sorunlar çözülebilmektedir.

Yine bu yerleşim alanlarında genellikle foseptik çukurları bulunduğundan, bunları da vidanjörlerimiz ile temizleyip atıkları tankerlerimizde depolayarak tahliye etmekteyiz.

Ankara Rögar Temizleme Fiyatı

Rögar temizleme işlemleri; lokasyona ve yapılacak işlemin kapsamına göre farklı ekipmanların kullanılmasını koşulladığından Ankara rögar temizleme fiyatı da değişken olabilmektedir.

Hizmetlerimizi hızlı ve müşterileri memnun edecek bir fiyat skalası içinde sunmayı hedefliyoruz.

Ancak bazen öngörülemeyen aksaklıklar çıkabilmekte ve çalışma kapsamı büyüyebilmektedir.  Bu nedenle sorunun boyutunu bilmeden fiyat vermenin doğru olmayacağı düşüncesindeyiz.

Dolayısıyla, Ankara rögar temizleme fiyatı hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.

Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım içinde sorunlarınızı en hızlı ve hesaplı yöntemlerle çözmek için hizmet veriyoruz.

Rögar Temizleme Avantajları

Rögar temizleme çalışmaları, profesyonellik ve uygun teknik ekipman gerektiren çalışmalardır.

Rögar temizleme avantajlarından faydalanabilmek için, hizmetin alanında uzman bir ekip tarafından sunulması gerekir.

Bu temizlik çalışmalarında ilkel yöntemler ile iş yapanlar olduğunu biliyoruz. Bazen bu yöntemler küçük yerleşim alanlarında lokal düzeyde olumlu sonuçlar verebilir ancak çok fazla hata yapma riskini de içerir.

Taşınabilir tıkanıklık açan robotların bile olmadığı bu çalışmalarda; demir çubuklar, kürekler ile kanal içindeki tortunun temizleneceği sanılır.

Bu şekilde ancak baca tabanında biriken kalıntılar temizlenebilir ki, bunu yapmak için mesleki tecrübeye bile gerek yoktur.

Rögar(baca) tabanında tortu birikmesi kaçınılmazdır. Ancak önemli olan kanal temizliğinin sağlıklı şekilde yapılabilmesidir.

Rögar, sadece kanallara ulaşmayı sağlayan bakım-onarım bacasıdır. Amacı, kanal içindeki tıkanıklıkları gidermek için bölgeye ulaşma kolaylığı sağlamasıdır.

Durum buyken, baca tabanında temizleme yaparak kanal temizliği yaptığını söyleyenlere itibar edilemez.

Tabi ki, baca(rögar) tabanı temizlenecektir ancak aslonan kanal içindeki tıkanıklığı çözecek teknolojik donanıma sahip olmaktır.

Rögar temizleme Ankara; deneyimi ve güçlü teknolojik ekipmanları ile 7/24 Rögar temizliği yaparak,

Rögar sorunlarının ertelenemez sağlık sorunları olduğunu unutmadan hizmet vermekte, rögar temizleme avantajlarından maksimum fayda elde etmenizi sağlamaktadır.

Tüm hizmetlerimiz için vidanjör Ankara sayfamıza veya gider açma Ankara sayfamıza göz gezdirmenizi bize ulaşmak için Ankara vidanjör telefon numaralarımıza bakmanızı tavsiye ederiz.


Rögar Temizle4me