Ankara Vidanjör Telefon : 0538 207 06 16

Kuka Hizmeti Ankara

Kuka Hizmeti Ankara

Kuka hizmeti Ankara; kanalizasyon sistemlerinde yüksek yağış veya atık maddelerin yarattığı tıkanıkları giderme amacıyla faaliyet göstermektedir.

Kanal açma işlemi yapan vidanjörlere kuka vidanjör de denilmektedir. Kuka vidanjörler, yüksek  basınçlı su kullanarak kanalizasyon sistemlerinde oluşan tortuların temizlenmesini ve tıkanıklıkların açılmasını sağlar.

Kuka araçları diğer vidanjör modellerine kıyasla çok büyük olmadıkları için kullanım kolaylığı sunarak dar bölge ve mahallelerde  işlevsel olurlar. Ev, iş yeri, villa, tatil sitesi gibi lokasyonlarda hızlı çözümler sunarlar.

Kuka hizmeti Ankara; vidanjör hizmetinin bir parçası olan kuka vidanjör hizmetini de sunarak çalışmalarına devam eden bir kurumdur.

Kuka Hizmeti

Kuka hizmeti; salt  kanalizasyon tıkanıklıklarına çözüm üretmekle sınırlı kalmayıp, sosyal tesislerin temizliği amacıyla da kullanılabilir.

Teknik olarak temiz su taşıyabilme özelliğine de sahip olduğu için, ihtiyaç duyulan bölgelere temiz su taşımacılığı da yapılabilmektedir.

Bu araçlarda yüksek basınçlı su, kanal açma hortumu ve kanal açma başlığı(nozul) denilen bir düzenek bulunur. Nozul, tıkanıklık yaratan maddeleri yüksek basınçlı su yardımıyla etkisiz hale getirerek kanalın sağlıklı çalışmasını sağlar.

Tank kapasitesi 9000 lt ile 16000 lt arasında olan bu araçlar, kanalın açılmasını sağladıktan sonra, emme hortumuna sahip vidanjörler ile tortular vakumlanıp tankere aktarılır ve uygun yerlere nakledilir.

Ankara Kuka Hizmeti Fiyatı

Ankara kuka hizmeti fiyatı; sorun ve ihtiyaçlara göre belirlenir. Bu nedenle, hizmet fiyatı hakkında standart rakamlar veremiyoruz.

Amacımız, müşterilerimizin logar, kanalizasyon sorunlarını en hızlı ve en ekonomik yöntemler ile çözüme kavuşturmaktır.

Keşif yapmadan, sorunun kapsamını belirlemeden verilen rakamlar yanıltıcı olabilir. Müşteri ilişkilerinde güven faktörüne çok değer verdiğimiz için lütfen fiyatlar hakkında bizimle iletişime geçiniz.

Bu sayede size çalışmalarımızın nasıl yürütüldüğünü anlatabilir, varsa kampanyalar hakkında bilgi verebiliriz.

Kuka Hizmeti Avantajları

Kuka hizmeti avantajları nelerdir diye düşündüğümüzde; en başta kent ve toplum sağlığına katkı sunduğunu söyleyebiliriz.

Ev, iş yeri., villa, köy, tatil köyü gibi yerleşkelerde kanalizasyon sorunları sağlığı tehdit eden en önemli faktörlerden biridir. Çünkü zaten kirli ve atık su içeren bu sistemler zararlı organizmalarla doludur.

Bunların ıslah edilmesinden önce yapılması gereken ilk müdahale, kanalizasyon sisteminin kusursuz çalışmasını sağlamaktır.

Özel yaşam alanlarından gider hatlarına atılan suda çözülemeyen maddeler, kanallarda tıkanmalara neden olabilmektedir.

Yanısıra şiddetli yağışın olduğu mevsimlerde, yağmur suyunun sürükleyerek sisteme attığı katı maddeler de tıkanmaların diğer bir nedenidir.

Kuka hizmeti avantajlarından daha iyi sonuç alabilmek için profesyonel temelde faaliyet yürüten kurumlar ile çalışmak gerekir.

Kanalizasyon sisteminin nasıl işlediğini, lokasyondaki kanal yapılanmasını, ağırlıkla sorunların hangi bölgelerde oluşabileceğini bilmeyen kurumlarla çalışılırsa, kalıcı sonuçlar elde etmek mümkün olmayacaktır.

Kuka hizmeti Ankara; tecrübesi, uzman ekibi ve teknolojik vidanjör Ankara olanaklarıyla, sisteme zarar vermeden, gider açma Ankara için hızlı çözümler üretmeye odaklı bir kurumdur. Ankara vidajör telefon numaralarımızdan erişim sağlayabilirsiniz.


Ankara Kuka Hizmeti