Ankara Vidanjör Telefon : 0538 207 06 16

Foseptik Çukuru Temizliği Ankara

Foseptik Çukuru Temizliği Ankara

Foseptik çukuru temizliği Ankara; nüfus yoğunluğunun düşük olduğu, köy, kasaba, tatil köyü gibi bölgelerde hijyenik nedenlerle oluşturulan foseptik çukurlarının temizliğini sağlama hizmetini vermektedir.

Kanalizasyon sisteminin gelişkin olmadığı, çoğunlukla kırsal bölgelerde, kirli su atıklarının depolandığı foseptik çukurları bölgedeki insanların sağlığı için büyük önem taşır ve düzenli olarak temizlenmek zorundadır. Bunlara lağım çukuru da denmektedir.

Foseptik çukuru temizliği Ankara; sahip olduğu kanal açma robotları ve vidanjörler ile foseptik çukurlarında temizlik yaparak toplum sağlığına da katkı sunmaktadır.

Foseptik Çukuru Temizliği

Kent merkezinden uzak kırsal yerleşim alanlarında kirli su atıkları yer altı boru hatlarıyla yerleşim alanından uzak bölgelere taşınarak sağlık açısından tehdit oluşturmaması sağlanmaya çalışılır.

Foseptik çukurları, belirli teknik şartlara göre yapılmaktadır. Yerleşim alanından uzaklığı, ebatları, derinliği belli yönergeler temelinde belirlenmektedir. Bu yönergeler, kirli atıkların toplum sağlığına zarar vermemesi mantığı üzerine kuruludur.

Kirli atık deposu olan foseptik çukurları, atıkların biriktiği son nokta olması itibariyle sık sık denetlenmeli ve temizliği yapılmalıdır.

Bu çukurlar, içme suyu kaynaklarından en az 18 metre uzakta olmalıdır. Çukurun dibinin ve kenar yüzeylerinin toprakla temas etmesi sağlanmalı, toprağın emme gücü engellenmemelidir.

Foseptik çukuru temizliği; kanal temizleme robotları ile yapılabilmektedir. Tıkanıklık giderildikten sonra çukurdaki atıklar  vidanjörün vakumlu emme hortumları ile tankere aktarılır ve güvenli alanlara nakledilir.

Foseptik Çukuru Temizliği Fiyatı

Bölgedeki sorunların yapısı ve karakteri, foseptik çukuru temizliği fiyatını da etkilemektedir. İşlemler, keşif yapıldıktan sonra sıralı şekilde gerçekleştirilir.

Kuşkusuz, bu bakım ve temizlik işleri profesyonelce yapılmak zorunda olduğundan dolayı işlem maliyetleri de hizmetin büyüklüğüne göre şekillenir.

Foseptik çukuru temizliği fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçerseniz, size en iyi hizmeti verirken, en uygun fiyat garantisini de vereceğiz.

Foseptik Çukuru Temizliği Faydaları

Başlı başına zor bir temizlik ve sağlık hizmeti olan bu çalışmaları yürütürken, hijyen esasına dayalı modern teknolojileri kullanmak, foseptik çukuru temizliği faydalarını üst düzeye çıkaracaktır.

Foseptik Çukuru Temizliği

Foseptik çukuru temizliği yapılırken profesyonel bir ekibe ve teknik donanımlara ihtiyaç vardır. Buralarda oluşan tıkanma, aşırı dolum gibi sorunlar beraberinde salgın hastalıkları tetikleyecek virüs ve bakterilerin çoğalmasına neden olur.

Tifüs, kolera, dizanteri, ishal, bağırsak paraziti oluşumu gibi hastalıklar, çoğunlukla içme suyuna kirli atıkların karışmasıyla meydana gelir. 

Foseptik çukurlarında oluşan sorunlar yukarıdaki hastalıklara neden olabilecek koşulları yaratabilmektedir. Çukura giden kanallarda tıkanmalar, çukurda taşma en belirgin problemlerdir diyebiliriz.

Foseptik çukuru temizliği Ankara; hizmet anlayışını çağımızın sağlık endişelerini de dikkate alarak hızlı ve güvenli şekilde yapmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretirken uygun fiyatlamalar sunmaya da gayret ediyoruz. Çünkü toplum sağlığı hepimiz için duyarlılık gösterilmesi gereken bir konu.

7/24 hizmetinizdeyiz. İsterseniz, vidanjör Ankara sayfamızı veya gider açma Ankara linkimizi ziyaret edebilir ya da hızlı, modern ve sağlıklı çözümler için bizimle iletişime geçiniz.


Ankara Foseptik Çukuru Temizliği