Ankara Vidanjör Telefon : 0538 207 06 16

Gider Açma Ankara

Gider Açma Ankara

Gider açma Ankara, kanalizasyon borularında, insani biyolojik atıklar sebebiyle oluşan tıkanıklığı, vidanjörün yoğun bir kuvvetle araç deposuna çekmesiyle, tıkanık olan kanalın açılmasını sağlayan tamirattır

Santrifüj pompaları ve emme boruları yardımıyla, bu işe özel olarak üretilen araçlar, yüksek çekiş kuvveti ile en zorlu işlemlerin bile üstesinden gelmektedir.

Vidanjör araçları, foseptik kuyuları ve lağımları temizleyerek, insan sağlığına ve çevre korumasına doğrudan yardımı dokunmaktadır.

Ankara Gider Açma Hizmeti  

Ankara gider açma hizmeti, yüksek emme motoru gücüne sahip, özel donanımlı araç sayesinde, mümkün olmaktadır.

Ankara Gider Açma Fiyatı

Uzun borular kanalizasyon sistemi, ev gideri ya da lağım bağlantılarına sokulur. İnsani atıkların, araç tankına çekilmesi sağlanır.

Evinizde tıkanan lavabolar ta da tuvaletler, her zaman basit lavabo açıcı kimyevi maddeler ile açılmayabilir. Tıkanıklık daha üst boyutlarda olabilmektedir.

Kendi çabalarınızla açmaya çalıştığınız tıkanıklıklar, bir atık patlaması ya da atık baskınına yol açabilmektedir. Çünkü kullandığınız basit çözümlü bu açıcılar, itici kuvvet mekanizmasını temel alır.

Gider açma işlemlerinde, çekip boşaltma, yani tahliye işlemi daha sağlıklı ve kalıcı bir çözümdür. Lavabo açıcılar, sadece atığın yer değiştirmesinde etki göstermektedir.

Ankara Gider Açma Fiyatı      

Gelişen teknoloji ile uygulama konusunda bulunan pratik çözümler, gider açma fiyatı konusunda daha az maliyetli hale gelmiştir. Ankara gider açma fiyatı ortalama bellidir.

Eskiden tıkanıklığın bulunduğu tesisat kanalına ulaşmak için, zemin ve duvarın kırılması gibi işlemler gerekirdi. Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle, yeni çözümler bulunmuştur.

Ucunda kamera olan yaylı  düzenek, tahliye borularından içeri sokularak sorun tespit edilir. Ve probleme uygun bir çözüm sunularak, tesisata zarar verilmeden, işlem tamamlanır.

Peki tesisatın tıkanmasına sebep olan şeyler nelerdir?

  • Gider borularına atılan katı, çözünmeyen cisimler
  • Gider borularının uygun eğime sahip olmaması
  • Yemek artıkları, çay kalıntılar gibi çözünmesi zor maddeler
  • Yağ, yapışkan ürünler ve kuruyup kalan maddeler sebebiyle, boru genişliğinin daralması
  • Boruların çeşitli sebeplerle, kaygan yapısının bozulması

Ayrıca işlem fiyatı, dairenin bulunduğu kat, gider borularının cinsi, hatların türü ve tıkanıklığın bina içi veya dışında olmasına göre değişebilir.

Gider Açma Garantisi

Son derece profesyonel ekipman ve personellerle yaptığımız işlemler, halka sunduğumuz gider açma garantisi kapsamındadır.

Teknolojik destekle bulduğumuz çözümler sonucunda, yüzlerce deneyimimize rağmen bir sorunlar karşılaşmadık.

Verdiğimiz garanti güvencesi içerisinde tekrar bir problem olması durumunda, ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde durumu tetkik etmeye geleceklerdir.

Gider açma garantisi sağlayan bir firmaya ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayarak, durum tespit ekibimizin sizi ziyaret etmesini talep edebilirsiniz. Böylece tespitten sonra sorunu öğrenebilir, maliyeti hesaplayabilirsiniz.

Firma hizmetlerimiz için detaylar vidanjör Ankara yada tuvalet tıkanıklığı açma Ankara sayfasında inceleyebilirsiniz. Bize ulaşmak için de vidanjör Ankara telefon numalarımız bulunmaktadır.


Ankara Gider Açma