Ankara Vidanjör Telefon : 0538 207 06 16

Ankara Vidanjör Firması

Ankara Vidanjör Firması

Ankara vidanjör firması; ağırlıkla, logar, kanalizasyon, tuvalet, foseptik, atık su giderleri gibi alt yapı oluşumlarında meydana gelen arıza, tıkanma gibi sorunları çözmek için hizmet vermektedir.

Şehrin alt yapısının temel öğeleri olan bu unsurlar büyük önem taşır.  Victor Hugo meşhur romanı "Sefiller"de Paris şehrinin yer altı sistemini ve kanalizasyonlarını "Paris'in bağırsakları" diye tanımlar.

Bu tanımlama, kenti insana benzetmenin harika bir örneğidir. Biz alt yapının önemli bir parçası olan  logar, kanalizasyon, atık su hatlarının kentin sağlığı için de ciddi öneme sahip olduğunu düşünüyoruz.

Ankara vidanjör firması olarak, öncelikle kentin ve onun içinde sizlerin sağlığını tehdit eden "bağırsak" sorunlarını çözmek adına profesyonel temelde, modern vidanjör ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Vidanjör Firması

Vidanjör firması; dediğimizde aklımıza ilkin logar ve kanalizasyon sorunlarını çözen tankerli kamyonlar gelir.

Bu hizmetin profesyonel temelde sunulması hem hane halkının hem de mahalle ve kentin sağlığı açısından çok önemlidir.

Özellikle metropollerde açığa çıkan sorunları giderirken, bölgenin atık su hatları, kanalizasyon kanalları, logar bölgeleri gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Bunları bilmek bize, sorunun en sağlıklı çözümünün nereden sağlanacağı hakkında da fikir verecektir.

Vidanjör firması olarak, hizmetlerimizi en hızlı ve profesyonel temelde sunmayı amaçlıyoruz. Biliyoruz ki, çözmekle yükümlü olduğumuz bu sorunlar kent sağlığı için hayati öneme sahiptir. Geciktirilemez, savsaklanamaz, baştan savma yapılamaz.  Kusursuz ve en doğru metodlar ile acilen yapılmalıdır.

Vidanjör Firması Hizmetleri

Vidanjör firması hizmetleri, en bilinen tabiriyle logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarını çözme işlemlerini içerir. Ancak kapsamının biraz daha geniş olduğunu belirtmekte fayda var.

Vidanjör, deposu(tankeri olan) bir kamyon üstündeki özel ekipmandan ibarettir. Özel ekipman kabaca güçlü bir santrifüj pompası ve emme hortumundan(borusundan) oluşur. Bu sayede su ve su içerikli tüm malzemeler vakumlama yöntemi ile çekilip, vidanjör deposuna aktarılır.

Gerektiğinde bu içerikli malzemeler nakliye amacıyla da alınıp, bir yerden başka bir yere taşınabilir.

Aynı zamanda inşaat ve sondaj çalışmalarında oluşan çamur ve su birikintilerini temizleme, gerektiğinde temiz su nakliyesi gibi işlemler de yapılabilmektedir. 

Vidanjör ekipmanlarının da çeşitleri mevcuttur. Kaset boomlu, teleskopik emiş boomlu ve standart model vidanjör ekipmanı. Sorunun yapısına göre bu vidanjörlerden biri tercih edilir.

Kaset boomlu vidanjör ağırlıkla basınçlı su kullanır, lokal temizlik ve temiz su transferi yapabilecek niteliktedir.

Teleskopik emiş boomlu vidanjör ise ağırlıkla basınçlı hava kullanır, tıkanıklık vb sorunları çözer. 

Standart vidanjör ise ağırlıkla basınçlı su kullanarak yaygın logar, kanalizasyon, foseptik sorunlarını çözüme kavuşturur.

Kanal açma ve temizleme faaliyetlerinde kullanılan vidanjör modeline kuka vidanjör de denilmektedir.

Vidanjör firması hizmetleri, özünde bir temizlik hizmetidir. Konunun ana fikri temizlik olduğu için hizmetlerin bu anlayışla ele alınması gerektiğine inanarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Vidanjör Ankara Ekibi

Vidanjör firması Ankara ekibi olarak; 7/24 hizmet vermeyi esas alıyoruz. Çünkü bu hizmetler her şeyden önce ivedilikle verilmek zorundadır. Tuvalet, logar, kanalizasyon gibi unsurlarda oluşan arızalar beklemeye gelmez. Gecikmeler sorunların giderek büyümesine neden olacağı için hızlı şekilde bölgeye gidip müdahale etmek gerekir.

Ekibimiz; evsel atık ve gider hatları hakkında bilgili olduğu kadar, merkezi atık ve gider hatları hakkında da yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.

Temizliğin hayati önemde olduğu çağımızda, bu türden sağlık açısından tehlike yaratan sorunları çok ciddiye alıyor, buna uygun modellerde hızlı ve modern çözümler üretmeyi hedefliyoruz.

Ankara vidanjör firması ekibi olarak; tıkanıklık, tahliye, nakliye gibi sorunları çözerken kusursuz ve hızlı sonuçlar almayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızın sonucunda, kontrollerimizi gerçekleştirmeden sahayı terk etmiyoruz.

Ankara vidanjör şirketi olarak, her türlü, tuvalet tıkanıklığı açma Ankara, kanalizasyon, foseptik sorunlarının çözümünde, su içerikli malzemelerin nakliyesi ve temiz su sevkiyatı işlemlerinde hizmetinizdeyiz. Ankara vidanjör telefon numaralarımızdan arayın, sorunlarınızı çözelim.


Vidanjör Firması Ankara